Dicht bij u

Met meer dan 350 sales engineers Europa rond te reizen elke dag, zijn we in staat om ongeëvenaarde service te bieden aan onze klanten. We kunnen letterlijk worden op 90% van de klanten in Europa binnen 2 uur; Dit laat ons toe om een ongeëvenaarde service en ondersteuning te geven. Wij beheren magazijnen en houden voorraden aangepast aan de lokale behoeften in elk Europees land (met inbegrip van de nieuwe landen), dus als het besef dat je hebt verkocht al uw voorraad van Castolin producten, neem dan contact op met uw plaatselijke vertegenwoordiger.

Ons Distributie team staat tot uw dienst organiseert opleidingen op regelmatige basis voor uw team en demonstratie dagen bij jouw winkel om uw verkoop te animeren, het tonen van uw klanten hoe snel hun grootste problemen een kleinigheid kan worden.

  Contact person Mail Phone
flag Peter Maag pmaag@messer-castolin.ch +41 79 663 52 06
flag Bouzin, Fabrice bouzin@grupposalteco.it +39 02 92 686 329
flag Pandini, Sebastien sebastien.pandini@castolin.fr +33 (0)1 69 82 69 82
flag Esteves, Carlos carlos.esteves@eutectic.com +1 262 532 4677
flag Vidal, Daniel dvidal@castolin.es + 34 608 580 595
flag Pandini, Sebastien sebastien.pandini@castolin.fr +33 1 69 82 69 82
flag Nadon, Jacques jacques.nadon@eutectic.com +1 514 695 7500
flag Plaßnig, Edith eplassnig@castolin.at +43 2236 660 580-14
flag Ramovic, Damir damir.ramovic@messer.rs +381 65 353 7248
flag Gebhardt, JeanPierre jeanpierre.gebhardt@castolin.com +49 6192 403-0
flag Shilovski, Alexei alex.shilovski@mec-castolin.ru +7 495 771 74 12
flag Galmeanu, Cristina cristina.galmeanu@messer.ro +40 21 327 36 24, int. 203
flag Cund, Neil neil.cund@castolin.com +44 (0)1527 582250
flag Braha, David david.braha@castolin.com +420 283 090 077

 



Download onze
huidige catalogus





Onze producten